> Гродненская область > Островецкий район > местечко Гудогай

Гудогай на карте

Гудогай - достопримечательности | фото

Первое письменное упоминание: 1509

Возможные варианты:
Гудагай Гудогай Gudogaj Hudahaj Gudogay Gudahaj

Координаты:
54° 33'6.06"N, 25° 54'2.36"E

Что посмотреть в Гудогае

Гудогай. : Достопримечательности | фото отдельных памятников

Гудогай.  Костёл Посещения Пресвятой Девы Марии

Гудогай. Костёл Посещения Пресвятой Девы Марии (1764) Костёл Посещения Пресв. Девы Марии в Гудогаи Фото © radziwill.by

Комментарии

Czy istnieje spis grobow na cmentarzu.?...
Szukam informacji o pradziadku Szymon Pilecki był ojcem Wincentego urodzonego w 1893 r w Gudogaj,jego żona Rozalia.Może są jakieś ślady na cmentarzu? Wincenty wraz z rodziną repatriował się do Polski w 1945....
W 2015 roku odwiedzilam Godogaje. Moja rodzina to Holubowie, Michalowscy, Kochanowscy z Blikan kolo Gudogajow. Ja tez z checia dowiedzialabym sie czegos blizszego o mojej rodzinie.
16.lipca 2016 odbedzie sie w Gudogajach coroczny odpust. Z pewnoscia w tym czasie mozna tam spotkac wielu ludzi, bo zjezdzaja sie tam wierni nie tylko z Bialorusi, ale takze z Litwy i Polski. Ja juz tak duzo ludzi ...
Witam, ja szukam także rodziny z Gudogaj. Urodziła się tam w 1905 babcia mojego męża Maria Pilecka (po ślubie przyjęła nazwisko męża Jarmołowicz). Przeniosła się do wsi Nowowicze i przed repatriacją urodziła tam 4 dzieci.

pozdrawiam
Ania z Olsztyna
anka@ol.home.pl...
Witam,

mojej teściowej Marii (zd. Jarmołowicz ur. w Nowowiczach) mama Maria była z domu Pilecka urodziła się właśnie w Gudogajach (ma wpisane Gudogoje) w 1905. Nie wiem jak na imię mieli jej rodzice, czyli matki teściowej, ale może to rodzina :-)))

pozdrawiam
Ania z Olsztyna
anka@ol.home.pl...