> > > >
.
.

| -

Szukam informacji o dziadku Alfred Paszkowski pochowany Brest Litowsk No 39/1943 zmarł lub został pochowany w dniu 24 kwietna 1943r. urodzony 12 styczna 1901 w Burmoos Austria.
Dzień dobry , Szukam grobu mojego dziadka Jana Żmudzkiego,zm.30 lub 31.10 1939 r. w Brześciu oraz grobu Jego syna Józefa Żmudzkiego zmarłego prawdopodobnie w 1922r.Być może są pochowani razem.Jeżeli ktoś ma jakieś informacje związane z miejscem ich pochówku,bądź jakiekolwiek inne informacje związane z moimi krewnymi bardzo proszę o kontakt.
szukam grobu milicjanta edwarda hadwerkera zmarł w 1938roku.
Szukam pewnych informacji na temat rodziny Glejf. Szukam korzeni tej rodziny. Wszelkie informacje są dla mnie niezmiernie ważne.

List of graves where family Glejf is burried
szukam miejsca pochówku gen.Michała vel. Macieja Frankowskiego, zm. w 1800r. lub informacji o jego miejscu urodzenia i rodzinie.
Pawel Poznanski, mam informacje o waszym przodku
Szukam grobu notariusza, Boleslawa Poznanskiego , zmarlego w Brzesciu w 1924, jezeli ktos moze pomoc w zlokalizowaniu grobu a moze posiada jakies informacje bede bardzo wdzieczny
Szukam spisu pochowanych na cmentarzu w Brześciu n/bugiem.
konkretnie Górskich i Siemieniuków. Czy ktoś ma możliwość zrobienia zdjęć na cmentarzu katolickim w Brześciu ?
Szukam miejsca pochówku, ojca Józefa Zachor i jego córki Haliny Zachor. Zgineli podczas bombardowania Brzescia 21czerwca 1940r
szukam grobu Jana Orłowskiego,czy istnieje spis pochowanych??? bardzo prosze o pomoc
Na cmentarzu w Brześciu pochowana była moja babcia Julija Popowska z domu Przyłucka, ur. 15.02.1873 r. w Dziwigtikach. Zmarła w czasie wojny, a więc w okresie 1939-1944 r. dziadem Feliks Popowski był urzędnikiem na kolei w Brześciu i w 1944 r. sostał zesłany na roboty do Niemiec. Zmarł w Polsce w 1958 r.
Jezeli zachowały się ślady grobu mojej Babci proszę o informację.
Pragne odnależć groby moich dziadków: Leona Pilipowicza (Panasiuka) zm. między 1950 a 1956 rokiem oraz Heleny Pilipowicz z d. Obłamskiej zm. miedzy 1970 a 1973 rokiem. Oboje mieszkali przy ul. Siewiernej (Północnej) w Brześciu i pochowani są w Brześciu prawdopodobnie na cmentarzu prawoslawnym.
SZUKAM GROBU RODZEńSTWA MOJEGO OJCA, ZGINęLI W CZASIE WOJNY. CZY MOGłABYM PROSIC O INFORMACJE, CZY W SPISIE POCHOWANYCH WIDNIEJE NAZWISKO DANOWSKI I DANOWSKA?BARDZO POSZE

*
*
*
*